Albert Theodor Gellerstedt akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GELLERSTEDT, Albert Theodor (1836-1914): Parkmotiv, monogramsignerad ATG, otydlig datering -82, akvarell med täckvitt

231231

2014-02-25