Lena A Linderholm färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad 882/1750, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm

231234

2014-02-24