Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MARINI, Marino (1901-1980): Grande Teatro, etsning och torrnål, 1971, signerad Marino XXIII/XXV, 49,5x64 cm
LITTERATUR: Guastalla A120
Handgjord samt förgylld ram
231257
2014-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här