Marino Marini

Marino Marini
Marino Marini
Marino Marini
Marino Marini

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MARINI, Marino (1901-1980): Grande Teatro, etsning och torrnål, 1971, signerad Marino XXIII/XXV, 49,5x64 cm
LITTERATUR: Guastalla A120
Handgjord samt förgylld ram

231257

2014-02-24