Johnny Friedlaender färgetsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRIEDLAENDER, Johnny (Frankrike 1912-92): Komposition, signerad Friedlaender, 39/95, färgetsning, 54x39 cm
Handgjord delvis förgylld ram

231277

2014-02-24