Lars Bo

Lars Bo
Lars Bo

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO, Lars (1924-99): Komposition med fåglar, signerad Lars Bo, 69/110 färgetsning, 42x30 cm
Handgjord delvis förgylld ram

231325

2014-02-24