Thormod Larsen

Thormod Larsen
Thormod Larsen

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARSEN, Thormod (Danmark/Sverige 1921-1977): Surrealistisk komposition, signerad Thormod Larsen, etsning och akvatint, 53/60, 59x49 cm
Handgjord delvis förgylld ram

231332

2014-02-24