Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PRAKTURNA med hänklar, Rörstrand 1800-talets slut, majolika, höjd ca 58 cm
Skador och lagningar vid ena hänkeln, krakeleringar
231333
2014-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här