Fickur 1800-tal

Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FICKUR, 14 k guld, 1800-talets slut, emaljtavla, breguetsprial, diameter ca 43 mm, etui och klockkedja i gulddoublé medföljer, vikt 47 g

Lös sekundvisare innanför glaset, ej fungerande

231336

2014-02-24