Fickur 1800-tal

Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FICKUR, silver, delvis förgylld, ca 1860, cylindergång, emaljtavla, etui medföljer, innerboett märkt PFH argent, diameter 46 mm

Tavla med sprickor, ej funktionstestad

231338

2014-02-24