Dockskåp med inredning
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DOCKSKÅP, omkring 1900, 4 rum och kök, tapeter på väggarna, inredning huvudsak 1800-talets andra hälft till 1900-talets första hälft, bl.a dockor, möbler i Walterhausen, metall möbler, dockor, mm, skåpets höjd 102, 99x44 cm, nyckel finns att avhämta på utlämningen
Smärre skador, 1 dekorbit saknas på skåpet
231341
2014-02-24