Emerik Stenberg oljemålning

Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STENBERG, Emerik (1873-1927): Porträtt av Svant Gyllenspetz, signerad och daterad 1925, olja på duk, 34x27 cm

231357

2014-02-25