Rökbord art deco
2014-02-25
231370
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RÖKBORD, 1930-tal, art deco, skåp- och hyllfunktion, ovandel med intarsiahöjd ca 56, 60x60 cm, nyckel medföljer
Slitage, senare beslag, smärre fanerbortfall