Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
OSSLUND, Helmer (1866-1938): Porträtt av sameflicka, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper, ca 39x31 cm
mindre pappers skada vid signaturen
231372
2014-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här