Oidentifierad konstnär oljemålning
Valmis
2014-02-25
231376
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Gammal kärlek rostar aldrig, á tergo signerad Markus Koskenniemi, olja på duk, ca 80x120 cm