John Jon-And blandteknik

John Jon-And blandteknik
John Jon-And blandteknik
John Jon-And blandteknik
John Jon-And blandteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JON-AND, John (1889-1941): I läderbyxor 1920, signerad och daterad Jon-And-20, pastell, 33x24 cm

231406

2014-03-10