Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JON-AND, John (1889-1941): Naket, 1930-tal, stämpelsignerad, blandteknik, 49x34 cm
Vikt hörn
231421
2014-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här