John Jon-And blandteknik

John Jon-And blandteknik
John Jon-And blandteknik
John Jon-And blandteknik
John Jon-And blandteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JON-AND, John (1889-1941): Naket, 1930-tal, stämpelsignerad, blandteknik, 49x34 cm

Vikt hörn

231421

2014-03-10