Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERNADOTTE, Sigvard (1907-2002): (3) "Spelkort", signerade och numrerade, färglitografier, ca 36x22 cm
231429
2014-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här