Sigvard Bernadotte färglitografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERNADOTTE, Sigvard (1907-2002): (3) "Spelkort", signerade och numrerade, färglitografier, ca 36x22 cm

231429

2014-02-26