Moccaskedar med emalj
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MOCCASKEDAR, 18 st, förgyllt sterlingsilver och emalj, Norge, bl a J Tostrup, SALTKAR, 2 st, RINGKLOCKA, förgyllt sterlíngsilver och emalj, J Tostrup skedar i originalkartong
5 st med skedar emaljskador samt saltkarens lock
231431
2014-02-26