Moccaskedar med emalj

Moccaskedar med emalj
Moccaskedar med emalj
Moccaskedar med emalj
Moccaskedar med emalj
Moccaskedar med emalj
Moccaskedar med emalj

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOCCASKEDAR, 18 st, förgyllt sterlingsilver och emalj, Norge, bl a J Tostrup, SALTKAR, 2 st, RINGKLOCKA, förgyllt sterlíngsilver och emalj, J Tostrup skedar i originalkartong

5 st med skedar emaljskador samt saltkarens lock

231431

2014-02-26