Bordspendyl 1800-tal
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets första hälft, emaljtavla märk A.. Destaped Palais Paris, dekor av kvinna med lyra, matterat och polerad förgylld brons, höjd 53 cm
Tavla med emaljskador, missfärgad
231486
2014-02-26