Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad Lindström, 19/90, litografi, 73x93 cm

231490

2014-03-16