Harriet Ebeling olja

Harriet Ebeling olja
Harriet Ebeling olja
Harriet Ebeling olja
Harriet Ebeling olja
Harriet Ebeling olja
Harriet Ebeling olja

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

EBELING, Harriet (född 1932): Komposition, signerad H Ebeling, olja på duk, 33x23 cm

231499

2014-02-26