Ingegerd Torhamn oljemålning

Ingegerd Torhamn oljemålning
Ingegerd Torhamn oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Utan titel, olja på pannå, osignerad, 61x50 cm
Proveniens: Konstnärens sterbhus

Ytslitage

231501

2014-02-26