Kyrkljusstakar 1 par

Kyrkljusstakar 1 par
Kyrkljusstakar 1 par
Kyrkljusstakar 1 par
Kyrkljusstakar 1 par
Kyrkljusstakar 1 par
Kyrkljusstakar 1 par
Kyrkljusstakar 1 par
Kyrkljusstakar 1 par

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KYRKLJUSSTAKAR, 1 par, brons, omkring 1900-tal, med punsad dekor, höjd ca 30 cm

Skaftet lite sned, slitage

231504

2014-02-26