Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
KOPPAR med FAT, 6+7 st, Japan, 1900-tal, VAS, Kina, Republik, höjd ca 20 cm, dekor i famille rose
Slitage, bränningsdefekter
231514
2014-02-26