Koppar fat och vas Kina och Japan

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

KOPPAR med FAT, 6+7 st, Japan, 1900-tal, VAS, Kina, Republik, höjd ca 20 cm, dekor i famille rose

Slitage, bränningsdefekter

231514

2014-02-26