Einar Jolin färglitografi

Einar Jolin färglitografi
Einar Jolin färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOLIN, Einar (1880-1976): Utsikt mot stadshuset, signerad, HC 5/40, färglitografi, 46x55 cm

231529

2014-02-26