J-E Franzén litografier

J-E Franzén litografier
J-E Franzén litografier
J-E Franzén litografier
J-E Franzén litografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANZÉN, John-Erik (född 1942):(2) "Från San Bernadino I och II", signerade och daterade JEF 1998, 64/320 samt 140/320, färglitografi, 19x22 cm

231542

2014-02-26