Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRANZÉN, John-Erik (född 1942):(2) "Från San Bernadino I och II", signerade och daterade JEF 1998, 64/320 samt 140/320, färglitografi, 19x22 cm
231542
2014-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här