Köksbord/bakbord furu
Closed
2014-02-26
231543
| Sold for | 7 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KÖKSBORD/BAKBORD, 1800-tal, med låda i sargen, furu, höjd 75, 133x74 cm
Bruksslitage