Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÖKSBORD/BAKBORD, 1800-tal, med låda i sargen, furu, höjd 75, 133x74 cm
Bruksslitage
231543
2014-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här