Slagbord furu

Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, gråmålad furu, höjd 77, total längd 104x167 cm

Bruksslitage

231545

2014-02-26