Klubbat för:
5 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stuginteriör med figurer, signerad Hahn Midwood, olja på duk, 76x63 cm
Zustandsbeschreibung
Lagning
231614
2014-02-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner