Stuginteriör oljemålning

Stuginteriör oljemålning
Stuginteriör oljemålning
Stuginteriör oljemålning
Stuginteriör oljemålning
Stuginteriör oljemålning
Stuginteriör oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stuginteriör med figurer, signerad Hahn Midwood, olja på duk, 76x63 cm

Zustandsbeschreibung

Lagning

231614

2014-02-26