Maria Hall olja

Maria Hall olja
Maria Hall olja
Maria Hall olja
Maria Hall olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HALL, Maria (född 1964): Utan titel, signerad och daterad a tergo "Maria Hall -96", olja på duk, 85x85 cm

231641

2014-03-12