Karin Ögren oljemålning

Karin Ögren oljemålning
Karin Ögren oljemålning
Karin Ögren oljemålning
Karin Ögren oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖGREN, Karin (född 1956): "Skiss till stor målning", signerad och daterad a tergo Karin Ögren 1996, olja på duk, 28x20 cm
PROVENIENS: Galleri Oijens, Göteborg

231646

2014-03-18