Claude Weisbuch färglitografi

Claude Weisbuch färglitografi
Claude Weisbuch färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WEISBUCH, Claude (född 1927): Figurkomposition, signerad Weisbuch, färglitografi, 9/250, 47x63 cm

231655

2014-03-16