Slagbord rokoko

Slagbord rokoko
Slagbord rokoko
Slagbord rokoko
Slagbord rokoko
Slagbord rokoko
Slagbord rokoko
Slagbord rokoko
Slagbord rokoko
Slagbord rokoko
Slagbord rokoko
Slagbord rokoko
Slagbord rokoko

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SLAGBORD, 1700-tal, rokoko, bemålat, låda i sargen, höjd 73, 58x93, total längd 102 cm

Omarbetat, lagningar, lös del medföljer (finns att avhämta vid Utlämningen)

231670

2014-02-27