Grafiska blad
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GRAFISKA BLAD, 6 st., ur L´Art d´Aujourd´hui, 1950-tal, efter J. villon, J. Deyrolle, W. Baumeister, S. Taeuber-Arp, J. Gris, E.W. Nay, serigrafi och träsnitt, bladstorlek, 31x23 cm
Slitage, mindre veck
231676
2014-02-26