Henri Goetz färgetsning

Henri Goetz färgetsning
Henri Goetz färgetsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOETZ, Henri (1909-1989): Komposition, signerad Goetz, 46/60, färgetsning, 34,5x49 cm

231679

2014-03-16