Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OLSON, Erik (1901-1986): Komposition med figurer, pastell, signerad och daterad E.O. -24, 12x11 cm
231682
2014-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här