Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JONSON, Sven (1902-81): (6) "Strändernas svall", portfölj med sex färglitografier signerade och numrerade 356/390, bladstorlek 50x65 cm, varav två ramade
231710
2014-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här