Sven Jonson färglitografier

Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JONSON, Sven (1902-81): (6) "Strändernas svall", portfölj med sex färglitografier signerade och numrerade 356/390, bladstorlek 50x65 cm, varav två ramade

231710

2014-02-26