Wifredo Lam färgetsningar

Wifredo Lam färgetsningar
Wifredo Lam färgetsningar
Wifredo Lam färgetsningar
Wifredo Lam färgetsningar
Wifredo Lam färgetsningar
Wifredo Lam färgetsningar
Wifredo Lam färgetsningar
Wifredo Lam färgetsningar
Wifredo Lam färgetsningar
Wifredo Lam färgetsningar
Wifredo Lam färgetsningar
Wifredo Lam färgetsningar
Wifredo Lam färgetsningar
Wifredo Lam färgetsningar

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LAM, Wifredo (1902-1982): Croiseur Noir, komplett svit med 6 färgetsningar, 1972, signerade och numrerade W Lam 51/125, ca 23,5x18 cm, samtliga ramade, Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö

Delvis med fläckar

231786

2014-02-27