Wifredo Lam färgetsningar
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LAM, Wifredo (1902-1982): Croiseur Noir, komplett svit med 6 färgetsningar, 1972, signerade och numrerade W Lam 51/125, ca 23,5x18 cm, samtliga ramade, Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö
Delvis med fläckar
231786
2014-02-27