Jim Dine grafiskt blad

Jim Dine grafiskt blad
Jim Dine grafiskt blad

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DINE, Jim (född 1935): Dorian Gray in Multi-Colored Vinyl Strip Cape, färglitografi, 1968, signerad och numrerad Jim Dine 14/100, 40,5x20,5 cm
Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö

231787

2014-02-27