Sextant i fodral

Sextant i fodral
Sextant i fodral
Sextant i fodral
Sextant i fodral
Sextant i fodral
Sextant i fodral
Sextant i fodral
Sextant i fodral
Sextant i fodral
Sextant i fodral

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEXTANT, England omkring 1800-talets senare del, delvis svartlackerad mässing, otydligt signerad, längd 23,5 cm, med tillbehör i mahognyfodral

Slitage

231832

2014-03-23