Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
YTTERFODER, 2 st, 1800-talets slut, mässing, genombruten dekor, höjd 15,5-26,5 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
231847
2014-02-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner