Ytterfoder mässing

Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

YTTERFODER, 2 st, 1800-talets slut, mässing, genombruten dekor, höjd 15,5-26,5 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

231847

2014-02-27