Oljemålning E Lundgren

Oljemålning E Lundgren
Oljemålning E Lundgren
Oljemålning E Lundgren
Oljemålning E Lundgren
Oljemålning E Lundgren
Oljemålning E Lundgren

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDGREN, Eric (född 1906): "Jollen och brygga, sommardag vid Bällstaviken", signerad E Lundgren, olja på duk, 37x45 cm

231850

2014-02-27