Oljemålning motiv från Öland

Oljemålning motiv från Öland
Oljemålning motiv från Öland
Oljemålning motiv från Öland
Oljemålning motiv från Öland

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

HEMMIN, Sture (1900-tal): Motiv från Munketorp, Öland, signerad Hemmin -70, olja på pannå, ca 46x59 cm

231859

2014-02-27