Röllakansmatta sigenrad HLO

Röllakansmatta sigenrad HLO
Röllakansmatta sigenrad HLO
Röllakansmatta sigenrad HLO
Röllakansmatta sigenrad HLO

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MATTA, röllakan, 1900-talets andra hälft, signerad HLO, ca 231x168 cm

Slitage, fläckar

231863

2014-03-10