Karin Mamma Andersson

Karin Mamma Andersson
Karin Mamma Andersson

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDERSSON, Karin Mamma (född 1962): "Här går sagans vallgång vild och lös", signerad Mamma Andersson, färglitografi P.T., 40,5x 57 cm
Upplaga 20 ex

231892

2014-02-27