Karin Mamma Andersson
2014-02-27
231892
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ANDERSSON, Karin Mamma (född 1962): "Här går sagans vallgång vild och lös", signerad Mamma Andersson, färglitografi P.T., 40,5x 57 cm
Upplaga 20 ex