Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Stockholm" resp. "Biljardspelaren", signerade och numrerade, M Pyk, 183/250, resp 250/250, litografier, bladmått 52x57 resp. 56x65 cm
231910
2014-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här