Madeleine Pyk färglitografier

Madeleine Pyk färglitografier
Madeleine Pyk färglitografier
Madeleine Pyk färglitografier
Madeleine Pyk färglitografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Stockholm" resp. "Biljardspelaren", signerade och numrerade, M Pyk, 183/250, resp 250/250, litografier, bladmått 52x57 resp. 56x65 cm

231910

2014-02-27