Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv med 4-mastad bark, olja på duk, signerad J.L Weideman-44, 59x99 cm

231923

2014-02-27